Počet položek: 0 0,- Kč

Vouchery Slevomatu

Slevový server Slevomat poskytuje svým klientům elektronické verze kuponů. Žádáme klienty, aby své kupony před návštěvou střelnice, kde budete čerpat svůj zážitek, vytiskli. Na některých střelnicích není signál mobilního telefonu, elektřina ani internet. Mohl by nastat problém při identifikaci Vašeho balíčku, mohlo by dojít např. k záměně u balíčku s předepsanými zbraněmi a volným výběrem. Předejde se tím zbytečnému nedorozumění.

Je rozdílná situace při čerpání zážitku např. v restauraci, hotelu, divadle proti čerpání zážitku v terénu. Správná identifikace balíčku také podstatně urychlí odbavení celé skupiny klientů.

Střeby probíhají vždy do konce listopadu a začínají v druhé polovině ledna následujícího roku, vyjma střelnic Morava, Lomnice, Děčín kde se začíná až od března.. Pauza je nutná pro velkou údržbu zbraní a toto upozornění je i součástí Obchodních podmínek.

Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit ? Vouchery Slevomatu

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a využitím osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace