Počet položek: 0 0 Kč

Novinky

Při opakované rezervaci - to znamená, že Vám byl rezervovaný termín zrušen z důvodu omezení nařízených vládou přípište k číslu svého voucheru příponu NT-4-2021 a zadejte prodlouženou platnost .

Systém si totiž pamatuje číslo voucheru a nedáte-li tam tu příponu bude vám hlásit, že kod byl již použit, stejné je to s datem platnosti, rezervujete li si termín v lednu 2021 nemůžete napsat platnost do listopadu 2020 - systém ví že nemůže pustit rezervaci po platnosti.

 
 

 

Seznam.cz zavedl po vzoru Google automatické filtrování obchodních sdělení ve schránkách svých zákazníků. K tomuto kroku postupně směřuje stále více freemail providerů a z pohledu uživatele freemailu se jistě jedná o užitečnou funkci. Nicméně veškerá obchodní sdělení i ta která chcete a ke kterým jste se vědomě přihlásili, padnou do složky "Hromadná" a po čase se smažou aniž by jste je četli.
Návod jak zrušit v nastavení přesun všech newsletterů:
1/ Pokud od nás chcete dostávat emaily do složky Přijatá, jednoduše náš e-mail přetáhněte ze složky Hromadná do Doručené. Potom by Vám měly od nás chodit emaily již zase normálně.
2/ Další varianta, v e-mailu jděte do nastavení (ozubené kolečko) - čtení zpráv - odkliknout zaškrtávátko Doručování hromadných zpráv... potom Uložit, po uložení se Vás to zeptá zda chcete přesunout zprávy do Doručené, dejte ano. Vše bude jako dřív.

návod

 

Pro příjemnější nakupování, jsme pro Vás připravili nové stránky s novým e-shopem a grafikou, rozšířili jsme způsoby platby o další platební bránu GoPay, kde můžete platit bezpečně platební kartou. Další novinkou je platební terminál pro platby přímo v terénu na střelnicích, kde již nejste limitováni hotovostí.

Až do Vánoc budou probíhat slevové akce Sleva týdne a oblíbené Šťastné dny. Každý týden bude v akci jeden modul. Máte-li zájem o informace kdy proběhnou Šťastné dny zaregistrujte se v našem e-shopu, nebo se "lajkněte"  na Facebooku - zde

Rozšířili jsme působnost na další střelnice, nejste limitováni pouze jedním místem již střílíme na pěti střelnicích a to na Moravě, ve středních, jižních, východních  a západních Čechách. Na těchto střelnicích můžete střílet s jakoukoli zbraní bez omezení ráže. Na vybraných střelnicích je možná i střelba dávkou pro držitele zbroního průkazu.

NOVINKY PAYPAL

Nevyhovuje? Žádný problém

Služba PayPal Refunded Returns umožňuje prodejcům reagovat na potřeby jejich zákazníků, kteří žádají nejlepší možné podmínky. Spotřebitelé, kteří si objednali produkt a zaplatili jej přes svůj účet PayPal, mohou toto zboží z jakéhokoli důvodu vrátit, přičemž dostanou zpět uhrazené poštovné až do výše 820 Kč. Jenom je třeba nezapomenout na uschování podacího lístku. Pak už pro vrácení poštovného stačí provést jen tři jednoduché kroky:

1. Stáhnout a vyplnit formulář.

2. Přiložit nákupní doklad a podací lístek.

3. E-mailem zaslat tyto dokumenty společnosti PayPal.

Díky nové službě se pak po dokončení této krátké procedury objeví vrácené poštovné na účtu PayPal zákazníka již během 10 dnů. I když se nikdy zcela nevyhneme riziku nutnosti vrácení zboží jako oblečení a módních doplňků například z důvodu nevhodné velikosti nebo jiné nesrovnalosti, nebude to již pro zákazníky ani prodejce představovat problém. V počátečním zkušebním období bude služba PayPal Refunded Returns aktivní do 31. prosince 2014.

Další informace o službě PayPal Refunded Returns v České republice naleznete na webu https://www.paypal.eu/returns/.

Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a využitím osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace