Počet položek: 0 0,- Kč

Informace ke střelnicím

JEDNÁ SE O VENKOVNÍ STŘELNICE - PŘIZPŮSOBTE TOMU SVÉ OBLEČENÍ ,OBUV A OSTATNÍ VYBAVENÍ. V létě je horko, v zimě může být na zemi sníh, může být mokro a někde i bláto!    Toto upozornění je zde na přání klientů                         

Na střelnice prosím nevolejte ohledně rezervací a volných termínů, správci neznají naše termíny a nemají žádné informace, které jsou pro vás potřebné k užití zážitku, náš telefon je 722198635 PO-PA 8-14 hod , nebo pište na e-mail info@strileni.com. Vše najdete pod záložkou Rezervace v horní liště menu tohoto webu.

Místa konání střeleb   naleznete zde: http://rezervace.strileni.com/cs

Aktuální místa konání střeleb jsou k nalezení přímo v rezervačním systému www.strileni.com - záložka Rezervace v horní liště menu . Zde jsou uvedena momentálně aktuální místa konání střeleb. V mapce si klikněte na detail střelnice a zde najdete konkrétní údaje ke střelnicícm - adresa, gps, odkaz na mapy.cz apod. Také v odpovědním e-mailu z rezervace obrdržíte tyto údaje.Provozovatel si vyhrazuje právo změny míst konání během platnosti voucheru. Střelnice podléhají přísným pravidlům bezpečnosti provozu dle zákona, v případě jakékoli změny podmínek na příslušné střelnici, nabídne poskytovatel (nkteam) jinou adekvátní střelnici v nejbližší lokalitě, kde bude umožněno zážitek vyčerpat. Střelnice Ostroměř, Žďár, Tišnov a Mělník se střílí pouze všední dny. Střelnice Lomnice, Děčín, Morava se střílí březen až říjen. Střelnice Lomnice a Děčín má termíny jednou za dva měsíce z důvodu menšího zájmu, aby se kapacita naplnila. Střelnice Tišnov střílí březen až červen a září až listopad - o prázdninách je zavřeno. Dukovany - duben až říjen.

Střelnice objíždíme abychom prostřídali v měsíci různé lokality, nejsme na každé střelnici každý den, střelnice si pronajímáme.  

Řadit podle: Položek na stranu:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.strileni.com, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.strileni.com

Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a využitím osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace