Počet položek: 0 0 Kč

Informace k čerpání zážitku

Čerpání voucherů na střelnici:
Zrušení rezervace, pozdní příchod, ověření rezervace, prodloužení atp.

Na předem rezervovanou akci je třeba se dostavit včas.

1. Proč je problém zpoždění?
Protože jednotlivé zážitky na sebe navazují, a také skupina dalších klientů nemůže a nechce čekat.

Ve chvíli, kdy již probíhá školení bezpečnosti, není možné se ke skupině ještě připojit.V té chvíli už by Vám chyběly důležité informace týkající se bezpečnosti a provozního řádu střelnice. Toto se děje s ohledem na Vaši bezpečnost a bezpečnost ostatních osob.

2. Vaše rezervace je závazná, pokud není zrušena 3 dny předem.

3. Nedostavením se na akci nebo pozdním příchodem Váš kupon propadá bez náhrady. 

4. Vouchery a certifikáty zakoupené na slevových serverech, našem e-shopu nebo přes jiné smluvní prodejce se rezervují vždy pouze přes on-line rezervační systém umístěný na www.strileni.com  (tlačítko Rezervace v horní liště menu).

Rezervaci je třeba provádět nejpozději 30 dnů před koncem platnosti pouakzu. Rezervací souhlasí klient s Obchodními podmínkami.

4. Na střelnicích Morava a Děčín probíhají střelby vždy březen až listopad. Prosinec, leden a únor se na Moravě a u Děčína nestřílí. Střelnice Tišnov je o prázdninách zavřená. Dukovany - duben až říjen.

5. Po dokončení rezervace systém automaticky odešle potvrzovací e-mail, a to na e-mai, který jste uvedli při rezervaci. Pokud Vám e-mail nepřijde, podívejte se nejprve do složky Spam, Hromadná Pošta apod. Někdy e-mailový klient špatně vyhodnotí povahu e-mailu.

Nenaleznete-li e-mail, ani tam, pište na info@strileni.com nebo dotazy@strileni.com 
POZOR: při zasílání dotazu, zadejte do zprávy e-mail uveden při rezervaci a Vaše číslo voucheru, abychom mohli rezervaci ověřit.

6. Víkendové termíny nejsou garantovány!
Rezervace je plně samoobslužná a je na klientovi, kdy se rezervuje. Poskytovatel garantuje vyčerpání zážitku na některé z vypsaných střelnic do konce platnosti poukazu.  

Rezervaci je třeba porovádět, co nejdříve po obdržení  voucheru. 

7. Doba největšího zájmu během sezóny je vždy jaro a léto. 

8. Platnost našich kuponů zakoupených v e-shopu je zpravidla jeden rok s vyjímkou kuponů končících v prosinci.

V prosinci je vždy omezené střílení, proto se platnost kuponů nevydává na prosinec, ale vždy k 30.11. Kupony zakoupené v prosinci mají tedy platnost do 30.11. následujícího roku.
POZOR: Novinka a výjimka jsou vouchery zakoupené v naší sekci Sleváč a ty mívají zpravidla kratší platnost cca 4 -5 měsíců - a ceny jsou výrazně nižší.

9. Prodloužení platnosti Vašeho voucheru:
Žádost ke zpracování prodloužení můžete odeslat kdykoliv zde: https://www.strileni.com/prodlouzeni-platnosti-kuponu/ 

Odpovězeno Vám bude do nejpozději 5 prac. dnů od odeslání formuláře.

Pokud by Vám formulář nešel odeslat, tak poukaz ještě před koncem jeho platnosti naskenujte ve formátu .pdf nebo .jpg, a pošlete ho na info@strileni.com či dotazy@strileni.com s žádostí o prodloužení (stačí v textu e-mailu, není třeba posílat okolkovanou žádost Mrkající).  

Pokud se neozveme nejpozději však do 48 hodin v prac. dny, tak se prosím připoměňte.
Je možné se mail ztratí v nevyžádané poště apod. Nečekejte týdny, mohlo by být na prodloužení už pozdě. Poskytovatel není povinnen žádosti vyhovět.

Prodloužení je zpoplatněno viz. Obchodní Podmínky.

Jakékoliv dotazy, připomínky pište na info@strileni.com či dotazy@strileni.com

Potřebujete poradit ? Informace k čerpání zážitku

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a využitím osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace