Počet položek: 0 0,- Kč

Informace k čerpání zážitku

Čerpání voucherů na střelnici: Zrušení rezervace, pozdní příchod, ověření rezervace

Na předem rezervovanou akci je třeba se dostavit včas. Proč je problém zpoždění? Protože jednotlivé zážitky na sebe navazují a také skupina dalších klientů nemůže a nechce čekat. Ve chvíli kdy již probíhá školení bezpečnosti není možné se ke skupině ještě připojit. V té chvíli už by Vám chyběly důležité informace týkající se bezpečnosti a provozního řádu střelnice. Toto se děje s ohledem na Vaši bezpečnost a bezpečnost ostatních osob.

Vaše rezervace je závazná a pokud není zrušena 3 dny předem, nedostavením se na akci nebo pozdním příchodem Váš kupon propadá bez náhrady. 

Vouchery a certifikáty zakoupené na slevových serverech, našem e-shopu nebo přes jiné smluvní prodejce se rezervují vždy pouze přes on-line rezervační systém umístěný na www.strileni.com - tlačítko Rezervace v horní liště menu. Rezervaci je třeba provádět nejpozději 30 dnů před koncem platnosti pouakzu. Rezervací souhlasí klient s Obchodními podmínkami. Na střelnici Morava a Děčín probíhají střelby vždy březen až listopad. Prosinec, leden a únor se na Moravě a u Děčína nestřílí. Střelnice Tišnov je o prázdninách zavřená. Dukovany - duben až říjen.

Po dokončení rezervace systém automaticky odešle potvrzovací e-mail, na e-mail který jste uvedli při rezervaci. Pokud Vám e-mail nepřijde, podívejte se nejprve do složky Spam, Hromadná apod. Někdy e-mailový klient špatně vyhodnotí povahu e-mailu. Nenaleznete-li e-mail ani tam pište na info@strileni.com a zadejte e-mail uvedený při rezervaci a číslo voucheru.

Víkendové termíny nejsou garantovány, rezervace je plně samoobslužná a je na klientovi, kdy se rezervuje.Poskytovatel garantuje vyčerpání zážitku na některé z vypsaných střelnic do konce platnosti poukazu.  Rezervaci je třeba porovádět co nejdříve po obdržení  voucheru. 

 Platnost našich kuponů zakoupených v e-shopu je zpravidla jeden rok s vyjímkou kuponů končících v prosinci. V prosinci je vždy omezené střílení, tak i  platnost kuponů se nevydává na prosinec, ale vždy k 30.11. Kupony zakoupené v prosinci mají tedy platnost do 30.11. následujícího roku. Novinka a výjimka jsou vouchery zakoupené v naší sekci Sleváč a ty mívají zpravidla kratší platnost cca 4 -5 měsíců - a ceny jsou výrazně nižší.

 

Prodloužení platnosti vašeho voucheru:

Kupon ještě před koncem jeho platnosti naskenujte (fromát pdf nebo jpg) a pošlete ho na info@strileni.com s žádostí o prodloužení (stačí v textu e-mailu, není třeba posílat okolkovanou žádost :-)).  Pokud se neozveme do 24 hodin odpověď si zaurgujte, je možné se ztratí v nevyžádané poště apod. Nečekejte týdny, mohlo by být na prodloužení už pozdě. Poskytovatel není povinnen žádosti vyhovět.

Jakékoliv dotazy, připomínky pište na info@strileni.com

Potřebujete poradit ? Informace k čerpání zážitku

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a využitím osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace