Počet položek: 0 0,- Kč

Foto soutěž - Mazlíčci a kvéry

Vložte fotografii svého mazlíčka (zvíře) se zbraní - může to být i dětská, airsoftová a mazlíček - klidně i moucha sedící na pistoli :-), je-li moucha Váš mazlík.

 soutěž   čokoládová pistole     Dárkový set Glock  

Soutěžíme o čokoládovou pistoli, střelecký zážitek, dárkový balíček. Vyhrává fotografie s největším počtem hlasů. Soutěž začíná 7.11.2019 a končí 7.12.2019, následující den vyhodnotíme soutěž a výhercům odešleme ceny.

1 místo: střelecký zážitek pro jednu osobu Vánoční trefa (v hodnotě 3.789,-)

2 místo: čokoládová pistole v reálné velikosti a vzhledu  ( v hodnotě 749,-)

3 místo: dárkový set hrnek a káva Glock  ( v hodnotě 245,-)

Pravidla:

je třeba se v našem e-shopu zaregistrovat a přihlásit se, po přihlášení se objeví odkaz pro vkládání fotografie.Uveďte prosím na sebe platné kontaktní údaje (abychom Vás mohli kontaktovat v případě výhry)Jedna fotografie vlastní, na obrázku zvíře a zbraň. Účastí v soutěži soutěži souhlasíte se zpracování osobních údajů zde. Podmínkou je účast alespoň třiceti soutěžních fotografií celkem . Každý účastník vkládá jednu fotografii.

Pro vložení fotografie, je třeba být přihlášený. Fotografie se objeví na stránce po našem schválení. Hlasovat mohou potom i nepřihlášení návštěvníci.

pro vložení fotografie do soutěže musíte být přihlášen
Edgar a Zástava - vzorové foto není soutěžní
Edgar a Zástava - vzorové foto není soutěžní
Celkem hlasů: 5
Copyright © www.strileni.com, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.strileni.com

Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a využitím osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace