Počet položek: 0 0,- Kč

Žádost o prodloužení platnosti poukazu

Potřebujete-li prodloužit platnost Vašeho poukazu požádejte si pomocí formuláře níže . Žádost o prodloužení platnosti je možné odeslat nejpozději 24 hodin před koncem jeho platnosti.Odesláním čísla poukazu souhlasíte s podmínkami prodloužení . Od nás obdržíte odpověď s odkazem na prodloužení, nejpozději do pěti pracovních dnů - pokud se tak nestane prosím připomeňte se co nejdříve, může se stát že e-mail nedorazil. Prodloužený voucher nelze stornovat ani refundovat.

Pro odpověď od nás, pokud máte e-mail G-mail, Yahoo, nebo píšete z firemních e-mailů zkontrolujte si také složku Spam.  

Aktuálně se prodlužuje nejdéle do 17.12.2021, letos budeme výjimečně střílet i v prosinci do 17.12.  . PŘES PŘELOM ROKU SE VOUCHERY NEPRODLUŽUJÍ.

Jméno a příjmení *
E-mail *
Číslo poukazu (nutné!) a druh (Slevomat, Hyperslevy... ap.) *
Preferovaná střelnice
Původní neprodloužená platnost poukazu *
Telefonní číslo * Pro případ upřesnění, rychlejší vyřešení
Voucher zakoupený na Slevomatu bude uplatněn *
Opište obrázek * antispam
     Více informací

Pokud máte dva poukazy, zažádáte si o prodloužení pouze u jednoho a posléze do námi odeslaného formuláře připíšete ten druhý tak, ten druhý není platně prodloužen. Prodloužení je spojeno u voucherů Slevomatu s jejich uplatněním před koncem platnosti poukazu.POZOR!zasláním čísla poukazu souhlasíte zároveň s uplatněním poukazu   ( provedeme my, máte-li Slevomat), pokud neuvedete číslo poukazu, zpráva zůstane bez odezvy. Bez toho není možné provést prodloužení. Prodloužením poukazu zaniká na Slevomatu možnost refundace či storna.

Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a využitím osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace