Počet položek: 0 0,- Kč

Žádost o prodloužení platnosti poukazu

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, vouchery SLEVOMATU mající původní  platnost do 31.10. a 30.11.2020 byly po domluvě se Slevomatem plošně prodlouženy do 31.3.2021

pokud se tedy dostanete do administrace Slevomatu můžete si voucher znovu vytisknout a již na něm bude nová platnost. Pokud tuto možnost nemáte protože jste voucher dostali darem, požádejte si níže o prodloužení . Vouchery Vám nepropadnou.

Vouchery již prodlužované do října či listopadu si můžete prodloužit znovu . Níže si jen požádejte pomocí formuláře.

Pro odpověď od nás, pokud máte e-mail G-mail, Yahoo zkontrolujte si také složku Spam. 

 

Jméno a příjmení *
E-mail *
Číslo poukazu (nutné!) a druh (Slevomat, Hyperslevy... ap.) *
Preferovaná střelnice
Původní neprodloužená platnost poukazu *
Telefonní číslo * Pro případ upřesnění, rychlejší vyřešení
Voucher zakoupený na Slevomatu bude uplatněn *
Opište obrázek * antispam
     Více informací

Pokud máte dva poukazy, zažádáte si o prodloužení pouze u jednoho a posléze do námi odeslaného formuláře připíšete ten druhý tak, ten druhý není platně prodloužen. Prodloužení je spojeno u voucherů Slevomatu s jejich uplatněním před koncem platnosti poukazu.

Potřebujete-li prodloužit platnost Vašeho poukazu vyplňte formulář níže. Žádost o prodloužení platnosti je možné odeslat nejpozději 24 hodin před koncem jeho platnosti.Odesláním čísla poukazu souhlasíte s podmínkami prodloužení . Od nás obdržíte odpověď s odkazem na prodloužení, nejpozději do pěti pracovních dnů - pokud se tak nestane prosím připomeňte se co nejdříve, může se stát že e-mail nedorazi.

POZOR!zasláním čísla poukazu souhlasíte zároveň s uplatněním poukazu   ( provedeme my, máte-li Slevomat), pokud neuvedete číslo poukazu, zpráva zůstane bez odezvy. Bez toho není možné provést prodloužení. Prodloužením poukazu zaniká na Slevomatu možnost refundace či storna.

Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a využitím osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace