Počet položek: 0 0,- Kč

Prodloužení platnosti poukazu

Potřebujete-li prodloužit platnost Vašeho poukazu vyplňte formulář níže. Žádost o prodloužení platnosti je možné odeslat nejpozději 24 hodin před koncem jeho platnosti.Odesláním čísla poukazu souhlasíte s podmínkami prodloužení . Od nás obdržíte odpověď nejpozději do pěti pracovních dnů.Přes přelom roku vouchery neprodlužujeme (to znamená vouchery končící v listopadu  nelze prodloužit do dalšího roku)

POZOR! zasláním čísla poukazu souhlasíte zároveň s uplatněním poukazu   ( provedeme my, máte-li Slevomat), pokud neuvedete číslo poukazu, zpráva zůstane bez odezvy. Bez toho není možné provést prodloužení.

Pro odpověď od nás, pokud máte e-mail G-mail, Yahoo zkontrolujte si také složku Spam. 

Vouchery končící v květnu a červnu prodlužujeme bezplatně.

 

Jméno a příjmení *
E-mail *
Číslo poukazu (nutné!) a druh (Slevomat, Hyperslevy... ap.) *
Preferovaná střelnice
Původní neprodloužená platnost poukazu *
Telefonní číslo * Pro případ upřesnění, rychlejší vyřešení
Opište obrázek * antispam
     Více informací

Pokud máte dva poukazy, zažádáte si o prodloužení pouze u jednoho a posléze do námi odeslaného formuláře připíšete ten druhý tak, ten druhý není platně prodloužen. Prodloužení je spojeno u voucherů Slevomatu s jejich uplatněním před koncem platnosti poukazu.

Copyright © www.strileni.com, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.strileni.com

Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a využitím osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace