Počet položek: 0 0,- Kč

Aktuální informace ke zrušeným střelbám - karanténa

TEXT ROZESLANÉHO HROMADNÉHO E-MAILU z 26.3.2020

Vážení zákazníci, Vaše rezervované střelby v období 1-14.4. 2020 byly zrušeny v důsledku vládního nařízení. Do 1.4. je karanténa, ale již bylo avizováno, že se prodlouží do Velikonoc. Čerpání Vašich zážitků proběhne v náhradním termínu o jejichž vypsání Vás budeme informovat e-mailem. Veškeré aktuální informace naleznete také na našem webu www.strileni.com na hlavní straně. Vouchery kterým končí platnost k 30.4. budou prodlouženy k dalšímu čerpání. O prodloužení si prosím napište přes náš prodlužovací formulář zde: https://www.strileni.com/cz-formulare-26.html. Situace je vyjímečná pro všechny, budeme snažit všechny zážitky odbavovat v náhradních termínech jakmile bude situace bezpečná. Máte-li platnost voucheru do konce května , zatím o prodloužení prosím nežádejte, nechte to na květen. Přejeme Vám všem úspěšné prožití celé situace a ať se potom všem, ve zdraví všichni sejdeme na střelnici. Váš Nkteam.

------------------------------------------------------------------------------------------

TEXT ROZESLANÉHO HROMADNÉHO E-MAILU z 16.3.2020:

Vážení zákazníci, Vaše rezervované střelby v období 17-31.3 2020 byly zrušeny v důsledku vládního nařízení. Čerpání Vašich zážitků proběhne v náhradním termínu o jejichž vypsání Vás budeme informovat e-mailem. Vouchery kterým končí platnost k 31.3. budou prodlouženy k dalšímu čerpání. O prodloužení si prosím napište přes náš prodlužovací formulář zde: https://www.strileni.com/cz-formulare-26.html. Situace je vyjímečná pro všechny, budeme snažit všechny zážitky odbavovat v náhradních termínech jakmile bude situace bezpečná. Máte-li platnost voucheru do konce května či dubna, zatím o prodloužení prosím nežádejte, nechte to duben, květen. Přejeme Vám všem úspěšné prožití celé situace a ať se potom všem, ve zdraví všichni sejdeme na střelnici. Váš Nkteam.

Řadit podle: Položek na stranu:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.strileni.com, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.strileni.com

Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a využitím osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace